Beylikdüzü Oto Ekspertiz

Beylikdüzü Oto Ekspertiz

Firmamız İstanbul beylikdüzü oto ekspertiz olarak hizmet vermektedir. Firmamız ikinci el araç alımında müşterilerimizin aldatılmasına, yanıltılmasına asla izin vermiyor. Aracı kendimize alır gibi inceliyoruz. Araçta geçmişte olmuş hasarları, yapılmış işlemleri, mevcut hasarları ve sorunlu parçaları tespit edip detaylı oto ekspertiz raporu ile siz müşterilerimize sunuyoruz.

Boyalı parçalar, düşürülen kilometreler, değişen parçalar, patlak airbagler, arızalı motor, sorunlu elektrik aksam gibi her konuda sıfır hata ile hızlı ve güvenilir hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz bizler için çok kıymetli. Amacımız anlaşılır, dürüst ve duyarlı çalışmalarda bulunup görmediğimiz şeyleri yazmayıp gördüğümüz eksiklikleri de detaylarıyla belirtmektir. Böylece aracın geçmişi hakkında net bilgiler verip uzman ustalarımızın değerlendirmeleriyle aracın geleceği hakkında da detaylı açıklamalar yapıyoruz. Böylece alıcı ve satıcı arasındaki masraf hesaplarının en doğru şekilde hesaplanmasını sağlıyoruz.

Firmamız ikinci el araç alıcısına da satıcısına de eşit mesafededir. Taraf tutmadan ve bağımsız olarak çalışıyoruz. Hiç bir oto servisi, galeri veya araç markası ile anlaşmamız yoktur. Bizim işimiz oto ekspertizi yapmak.

İç Ve Dış Ekspertiz

Aracın iç ve dış aksamlarını detaylı olarak test ediyoruz. Direksiyon mekanizması, airbag sistemi, korna, pedal, kapı kilitleri, ayna elektrik bağlantıları, pencere düğmeleri, iç döşemeler, klima sistemi başta olmak üzere her türlü oto iç ekspertiz incelemesini yapıyoruz. Dış ekspertizde ise lastikler, far sistemleri, dış lambalar, jantlar, anten, bagaj içi gibi her bir parçayı ayrı ayrı test ediyor ve gerekli muayeneleri yaptıktan sonra ayrıntılı olarak raporlandırıyoruz.

 

 

Diğer Ekspertiz Hizmetlerimiz

İç ve dış toplamda 501 ayrı noktada muayene yapan firmamız, aracın motor kısmına da ayrı bir özen gösteriyor. Motor gücü, motor elektrik tesisatı gibi aksamlar inceleniyor. Ayrıca aracın kaporta boyası, tramer kaydı, fren kontrolleri, geçmişe yönelik beyin taramaları, pert kaydı, akü ve kilit sistemleri kısacası en ince ayrıntısı bile atlanmadan işinde uzman, eğitimli ve sertifikalı ustalarımız tarafından özenle yapıyoruz.

Scroll to top