Esenyurt Oto Ekspertiz

Esenyurt oto ekspertiz

Firmamız İstanbul Esenyurt bölgesinde hizmet vermekte ve hizmetlerini geniş kapalı alana sahip tesislerinde uzman ekipleri tarafından özenle vermektedir. Tesisimizde araç kaldırma lifti, rot balans cihazları, jant düzeltme, oto boya hizmetleri, klima tamir ve dolum hizmetleri verilmektedir. Ayrıca araçlarınız ile ilgili tüm bakım testleri yapılmaktadır. Her türlü marka ve model araçların ekspertizi hassas ölçüm cihazları ile yapılarak sizlere rapor çıktısı verilmektedir.

 

 

 

Hizmetlerimiz

Esenyurt oto ekspertiz iş yerimizde en detaylı araç ekspertiz raporunu vererek araçlarınızın durumları hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz. Özellikle ikinci el araç alım satım işlemleri sırasında insanlar alacakları araçların durumlarını merak ederler. Bu insanların endişelerine gidermek için, araçlarının boya kontrolleri, kaza ve değişen parça durumları, motor performans ölçümü, motor mekanik alt kontrolleri gibi birçok tespit testi yapılmaktadır. Tüm bu işlemlerin sağlıklı bir şekilde yapılması sadece cihaz özelliği ile bağlantılı değildir. Ekspertiz işlemini yapan personelin bilgi, beceri ve kabiliyeti de büyük önem taşımaktadır. Esenyurt oto ekspertiz firmamızda çalışan tüm personelimiz, eğitimli ekspertiz teknisyenlerinden oluşmaktadır. Hizmetlerimizi sıralayacak olursak, motor performans testi, arıza tespit, boya kaporta testi, süspansiyon testi, alt kontrol testi, fren testi, yanal kayma testi, iç ve dış ekspertiz testi yapılmaktadır. Ayrıca özel durumlar için mobil oto ekspertiz hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Ekspertizler

Oto ekspertiz işlemleri farklı alanlarda uzmanlık isteyen bir işlemdir ve Esenyurt oto ekspertiz firmamız, uzmanlık alanına göre teknisyenler bulundurmakta ve bu personele, 90 günlük ekspertiz teknisyen eğitimleri, müşteri ilişkileri eğitim, motor mekanik eğitimleri, boya ekspertiz eğitimleri verilerek sertifikalandırılmaktadır. Yeni aldığınız ya da alacağınız tüm araçlarınızı tarafsızlık ve detaycılık odaklı çalışan firmamızda test ettirerek, aracınızda bulunan eksiklik ya da arızaları tespit edebilirsiniz.

 

Scroll to top